-->

www.elektronikdevre.org

25 PP Bilgisayar Kullanımı (Resimli Anlatım)

Etiketler :

Merhaba arkadaşlar ben Kürşat bugün size 25 PP bilgisayar kullanımını anlatacağım.Öncelikle 25 PP nedir derseniz. 25 PP iOS cihazlarda JailBreak ihtiyacı olmaksızın ücretli uygulamaları ücretsiz indirmemizi sağlar.Şimdi isterseniz 25 PP'nin bilgisayar versiyonu kullanımına geçelim.

Öncelikle 25 PP'yi BURADAN indirin.25 PP'yi indirdikten sonra cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın ve şu adımları izleyin.

Adım Adım 25 PP Kullanımı:

1)Önelikle arkadaşlar resimde gösterdiğim yere basarak mağazasına giriyoruz ve sağ üst taraftaki arama kısmına istediğimiz uygulamanın ismini yazıyoruz.


2)Şimdi uygulamalar sıralanacak istediğiniz uygulamayı bulun ve sağında bulunan yazıya tıklayın.

3)Bastığınızda indirme işlemi başlamış olacaktır.İndirme işlemi bittikten sonra solda gösterdiğim kısma girin ve indirdiğiniz uygulamanın sağındaki yazıya basın. Bu işlemi yaptıktan sonra uygulama cihazımıza geçmiş olacaktır.4)Evet arkadaşlar bu işlem bitince uygulamamız yüklenmiş olacak. Güle güle kullanın.NOT: Arkadaşlar oyun bir süre sonra açılmaz ise 25 PP'de en üstte müzik ikonunun solundaki yıldırım simgesine basın, tekrar çalışır hala gelecektir.Herhangi bir sorunuz olduğunda yorum olarak veya mail atarak bize yazmanız yeterli olacaktır.Anlatım tamamen www.iphonehileleri.com'a aittir.Lütfen konuyu kaynağından okuyunuz.

0 yorum :