-->

www.elektronikdevre.org

JailBreak Yaptıktan Sonra Yüklemenizi Önerdiğimiz Tweakler

Etiketler :

Merhaba arkadaşlar bugün size JailBreak yaptıktan sonra yüklemenizi önerdiğimiz tweaklerin bir listesini yapalım dedik. Şimdi isterseniz tweaklere ve ne işe yaradıklarına bakalım.

NOT: Arkadaşlar bu liste güncellenecektir bilginize. 

AppLocker: Bu tweak uygulamalarına şifre koymanızı sağlar ayrıca 5S ve üzeri cihazlarda parmak izi okuma desteğide mevcuttur. 

AppCake: Bu tweak ana menüye ücretli uygulamaları ücretsiz bir şekilde almanızı sağlayan bir application ekler. 

Barrel: Bu tweak ana menüde ve klasör içindeki animasyonu değiştirmenizi sağlar   

LinkStore: Bu tweak AppStore üzerinden ücretli uygulamaları ücretsiz indirmenizi sağlar bir nevi AppCake ile aynı işlevi görüyor.Ayrıca bu tweakin kurulumunu sitemizde bulabilirsiniz. 

Zeppelin: Operatör yazısını değiştirmenizi sağlar. İsterseniz yazı isterseniz logo olarak. 

WinterBoard: Bu tweak iOS cihazınızın temsını değiştirme aracıdır. Cydia dan indirdiğiniz temaları bu tweak ile aktif edebilirsiniz. 

Rubik ve FlipControlCenter İkilisi: Bu iki tweak aşağıdan çektiğiniz zaman gelen kontrol merkezine 3G kısayolu eklemenizi sağlar.

LocallAppStore: Bu tweak uygulama içi satın almayı ücretsiz hale getiriyor.(Bunun incelemesini önümüzdeki günlerde yapacağım.)

Arkadaşlar şimdilik aklıma gelen bunlar ileride bu konuyu güncelleyeceğim. Anlatım tamamen www.iphonehileleri.com'a aittir. Lütfen konuyu kaynağından okuyunuz. 

0 yorum :