-->

www.elektronikdevre.org

Mac-OS | Şık Kilit Ekranı

Etiketler :

Ekran kiliti uygulaması sayesinde okula, işe gittiğiniz de veya belgelerinizin, dosyalarınıza erişmesini istemiyorsanız tam sizin için bir uygulama. Bu uygulamayı kurduktan sonra Ctrl +Shift tuşuna basarak Mac ekranını kilitleyebilirsiniz.
Lock Screen Plus erişmek için tıklayın!
Genel Bakış
Lock Screen Plus, OS X özellikli uygulama Mac üzerinde en çok dikkat çeken ve editör seçimi arasında bulunan bir uygulamadır. Lock Screen Plus uygulaması ile ekran kiliti için resimler seçebilir isterseniz kendi resimlerinizi yerleştirebilirsiniz.
Ekranı Kilitle
Karşınıza çıkan seçenekler arasında görünüm seçin, bu esnada kilit müziklerini de seçebilirsiniz.
Lock Screen Plus ait bir çok tema var birini seçtikten sonra ses ayarlarını, arka plan boyutunu ve diğer özellikleri ayarlayarak seçebilirsiniz.
Bu temalar ile birlikte Lock Screen Plus bilgisayarınıza muhteşem bir görünüm kazandıracak. Çok zarif temalar ile harika bir görünüm veriyor ve hava durumu bile ekleyebiliyorsunuz.
Kiliti Açma
Uygulamanın security (güvenlik) kısmından klavye, fare gibi bir çok anahtar kelimeleri ya da sayıları ayarlayarak kiliti açmak için bir yöntem kullanabilirsiniz. Bir çok ilginç kiliti açma çözümleri yer alıyor, bu sizin fikirinize kalmış. Fare ile sol tuşa basarak açmak gibi örnekler verebiliriz bunu siz ayarlayabilirsiniz.
Lock Screen Plus herhangi multi-touch hareketleri ile ekran kilitini açmanıza izin vermez.
Lock Screen Plus ile ardar da klavye tuşları ile örneğin ’’MKJSAD’’ ayarlayarak tek tek tıkladığınız da kiliti açabilirsiniz. Daha bir çok örnek var. Fikrinizi oluşturun ve ayarlayın.

0 yorum :