-->

www.elektronikdevre.org

Sırada Ne Var?

Etiketler :


Merhaba arkadaşlar ben Kürşat bugün sizlerle bir konu hakkında bilgi alış-verişi yapmak istiyorum. Bildiğiniz üzere Apple bize dokunmatik cihazlarını sunmaya başlamadan önce tuşlu, kaba, hantal cihazlar kullanıyorduk ve sunmasaydı hala kullanıyor olabilirdik. Bunu belki Apple yapmasaydı başka bir firma yapacaktı fakat Apple yaptı. Şimdi size sormak istediğim asıl soru şudur. Bir anda hayatımıza giren akıllı cihazlar gerçekten yaşamımızı kolaylaştırıyor. Bu akıllı cihazları bize sunan firmalar acaba ileride neler sunacak?

Burada konu sadece Apple değil bütün firmaları kapsıyor. Sizden ricam bu konudaki görüşlerinizi bize yorum olarak aktarmanız.

Sizce teknoloji bu kadar ilerlemişken daha ne olabilir.Tabi ki teknoloji sürekli gelişiyor ve bunu anlamak gerçekten zor. Teknoloji konusunda aklımıza getirdiğimiz bir çok şey aslında bir süre sonra belki de gerçek olacak şeyler.

Son olarak bir akıllı cihazdan ne bekliyorsunuz? Gelecekte çıkacak olan cihazlarda sizce neler olabilir? Bu sorunların cevaplarını sizlerden bekliyoruz. Bir dahaki yazımızda görüşüne kadar kendinize iyi bakın.

0 yorum :