-->

www.elektronikdevre.org

Apple Watch Hakkında Bilinen Herşey


Apple'ın 9 Mart 2015'de Spring Forward adlı düzenlediği bir etkinlikte Apple'ın ilk defa çıkaracağı akllı saati Apple Watch'ı tanıttı İşte Apple Watch'ın bilinen herşeyi.

Apple'ın 9 Mart 2015'de Spring Forward adlı düzenlediği bir etkinlikte Apple'ın ilk defa çıkaracağı akllı saati Apple Watch'ı tanıttı.

iPhone'a gelen çağrılara ve mesajlara cevap verebiliyorsunuz. Apple Watch ile karşılıklı mesajlaşma Arkadaşınızda olan bir Apple Watch'la birbirinize resim,çizim ve titreşim gönderebilirsiziniz
Özellikle iPhone'a gelen bildirimleri görüntülenmesi  odağına sahip. Apple Watch oldukça kişiselleştirmeye açık bir ekrana sahip.

İçerisinde Siri'de olan Apple Watch iPhone'da olduğu gibi Siri kullanmak mümkün olucak. Yani Hey Siri diyerek Siri'yle konuşabiliceksiniz.

                     

Apple Pay özelliği sayesinde de alışveriş yapmak mümkün olucak ve alışveriş yapma özelliğini sunan ilk akıllı saat olucak.
Otellerde kapı anahtarı olarak kullanılabilen Apple Watch 18 saat pil ömrü ile şarj sıkıntısına neden olmayacak gibi görünüyor.


 

Ekran boyutu fiyatına göre 349 dolar ve 399 dolar fiyatlar ile gelecek Apple Watch Sport modeli renk seçenekleri sayesinde geniş bir kitleye hitap edecek.
Çelik kasalı Apple Watch modelinin küçük boyuta sahip olanın fiyatı 549 dolar ile 1049 dolar büyük boyutlu olan Apple Watch'un fiyatı ise 599 Dolar ve 1099 dolar fiyatları arasında satışa sunulucak.


                    Mayıs-Haziran aylarında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.


                        Jailbreak Adam'ı takipte kalın hoşçakalın!
            https://www.youtube.com/channel/UCoBv36f3J43AZZvWJBlKg0w

0 yorum :