-->

www.elektronikdevre.org

Clash Of Clans Bot [ HİLE ] [YAYINLANDI]

Etiketler :

HİLE LİNK VE ÇALIŞMASINDA SORUN YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ YUKARIDAKİ DOWNLOAD YAZAN YERE TIKLAYIP YÜKLEME YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.KULLANICILARIMIZA DUYRULUR: 19 MAYIS 2015 TARİHİ İLE BU HİLEMİZ ARTIK ÇALIŞMAMAKTADIR.
Yakın zamanda tanıtacağımız clash of clans bot hilesiyle ilgili ufak bir yazı yazmak istedim .Bu bot ile bir çok işimiz kolaylaşacak . Onlarca özelliğini şimdi sayamam fakat kısaca değinmem gerekirse.

-Otomatik asker basma
-Askeriniz full olunca otomatik saldırma (çoğu saldırıyı başarı ile tamamlıyor)
-Otomatik duvar seviye yükseltme
-Saldıracağınız kişiye bir nevi siz seçiyorsunuz. Max leveli ve minimum ganimeti seçerek , istediğiniz özellikte oyuncu karşınıza çıkınca otomatik saldırıyor.

GELELİM NASIL KULLANILDIĞINA :)

-Öncelikle BU ADRESTEN BlueStacks adlı programı yükleyin.Kısaca bu programı anlatmam gerekirse, bilgisayarınıza android tabanlı bir tablet bilgisayar kuruyor .Siz bu programa girip tablet bilgisayarınız varmış gibi kullanabilirsiniz.
-Google Play'e girip Clash of Clans'ı yükleyin.Sonrasında aşağıdaki linkten programı indirin ve yine aşağıdaki resimlerdeki gibi ayarlamaları yapın .Köyünüz tamam ise Start'a basıp botu çalıştırın
HİLEYİ İNDİREBİLECEĞİNİZ ADRES :BURADAN İNDİRİN


NASIL KULLANILACAĞI HAKKINDA BANA MESAJ ATARSANIZ TEAMWİEVER YOLUYLA SİZE YARDIMCI OLACAĞIM.1 HAFTA İÇİNDE ZATEN VİDEOLU OLARAK NASIL KULLANILDIĞINI GÖSTERECEĞİZ
FACEBOOK ADRESİM: www.facebook.com/mrkcn

4 yorum :

 1. süper heyecanla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 2. indirdim de nasıl kullanıcaz

  YanıtlaSil
 3. Anlatımı konuya eklenecektir. Beklediğiniz için teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 4. Hileyi indiremedim kardeşm lick kırık

  YanıtlaSil