-->

www.elektronikdevre.org

iPhone Marvel Şampiyonlar Turnuvası Hilesi / iPad Marvel Şampiyonlar Turnuvası Hilesi ( Jailbreaksiz ve Programsız) VİDEOLU ANLATIM

Etiketler :

HİLE LİNK VE ÇALIŞMASINDA SORUN YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ YUKARIDAKİ DOWNLOAD YAZAN YERE TIKLAYIP YÜKLEME YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.
iOS 8.3 ile iFunBox vb. programlarda dosya erişim sınırı bulunmaktadır. iOS 8.3 iFunBox sorunu çözümü için Link: iOS 8.3 iFunBox sorunu çözümü

Değerli okurlarımız merhaba, Hile İstek Köşesi' nden Ezel BAYRAKTAR adlı takipçimizin isteği üzerine hile araştırılmıştır.

iOS 8.3 kullanıcılarında iFunBox, iTools, iExplorer adlı programlar hata verdiği için bu programları kullanmadan ve jailbreak ihtiyacı olmadan hilemizi yapacağız.


ÖNCELİKLE OYUNUMUZU AÇTIKTAN SONRA CİHAZIMIZI BİLGİSAYARA BAĞLIYORUZ.

1- BURADAN gerekli programı indiriyoruz
 Dosya bulunamazsa BURAYA TIKLAYIN, (alternatif link)

2-Klasördeki dosyalardan programımızı Windows Sürümümüze göre seçerek çalıştırıyoruz,

3- Kullandığınız internet tarayıcısını seçtikten sonra Aktif et tuşuna basıyoruz ve Devam diyoruz,

4- Ekranda karşımıza çıkan 8 adet hile paketi için hepsini tek tek seçerek Aktif Et diyoruz, bu işlemler biraz uzun sürebilir.

5- 8 adet hileyi aktif ettikten sonra hile paketlerimiz oyunumuza yüklenecektir, artık oyunumuza girip değişikliklere göz atmanın vakti geldi.

Konumuz alıntı yapılmıştır. Bu sebepten dolayı bazı kullanıcıların bu hileyi çalıştıramadığı bilinmektedir. Online oyunların hile dosyaları arada sırada çalışmaması normaldir. Sürekli iç güncelleme getirmektedir oyunlar.


Videolu anlatımı:
7 yorum :

 1. çok teşekkürler siz 1 numarasınız

  YanıtlaSil
 2. Hile doğru şekilde aktif edilemedi diyor.ne yapmalıyım

  YanıtlaSil
 3. Halil bey sebebini tam olarak bilemiyoruz; istek üzerine yayınladığımız en sıkıntılı hile bu; ama yazıda belirttiğimiz üzere her kullanıcıda çalışmıyor hata verebiliyor, online oyunlarda gerçekten hile paketlerini enjekte etmek çok sıkıntılı oluyor. Bu sepeten dolayı kesin birşey söyleyemeyeceğiz. Saygılarımzla Apple Hile Dünyası

  YanıtlaSil
 4. usta ben bu marvel contest of champions hilesini istiyordum

  YanıtlaSil
 5. Oyun dosyarlını sil baştan düzenliyoruz, hepsi gerçekten çok zahmetli. Marvel Contest Of Champions oyununun açığını daha tam olarak bulamadık. Her gün yeni bir oyunumuzun hilesini sayfamızda, twitter sayfamızda, facebook sayfamızda paylaşıyoruz. Bizi takip edebilirsiniz. Saygılarımızla

  YanıtlaSil