-->

www.elektronikdevre.org

iPhone için İlginç Selfie Uygulaması

Etiketler :


HİLE LİNK VE ÇALIŞMASINDA SORUN YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ YUKARIDAKİ DOWNLOAD YAZAN YERE TIKLAYIP YÜKLEME YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Selfie günümüzde popüler olmaya başladıktan sonra Android telefonüreticileri Selfie odaklı ön kameraya sahip telefonlarını satışa sunmuştu. Ancak Apple, Selfie konusunda hiçbir çalışma yapmadığı gibi yeni nesil iPhone’larının ön kamerasında da büyük çaplı bir yeniliğe gitmemişti.
Vito isimli uygulama geliştiricisi iPhone’un ön kamerasının Selfie konusunda başarısız olduğunu düşündüğü için iPhone’un güçlü arka kamerasını kullanan SelfieX isimli uygulamasını App Store’da yayınladı. SelfieX isimli uygulama Selfie için iPhone’un sadece arka kamerasını kullanması ile dikkat çekiyor.
SelfieX, sizin yüzünüzü otomatik olarak algılıyor. Eğer yüzünüzü algılayamazsa iPhone’u aşağı, yukarı, sağa veya sola doğru hareket ettirmeniz konusunda sesli uyarıda bulunuyor.
Uygulama yüzünüzü tam olarak algıladığında “Say Cheese” komutunu size gönderiyor ve kaliteli Selfie fotoğrafları çekmenizi sağlıyor. Çekilen Selfie fotoğraflarının uygulama üzerinden renk ayarlarını, parlaklığını ve pozlama telafisini de değiştirebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan SelfieX isimli uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

alıntıdır.

0 yorum :