-->

www.elektronikdevre.org

iPhone'da Android Wear Nasıl Çalışır?

Etiketler :
HİLE LİNK VE ÇALIŞMASINDA SORUN YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ YUKARIDAKİ DOWNLOAD YAZAN YERE TIKLAYIP YÜKLEME YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.


Google, akıllı saatler için Android Wear sürümü ile karşımıza çıkmıştı.Samsung Gear Live, LG G Watch ve Moto360 akıllı saatlerinin kullanmış olduğu bu sürüm, sadece Android cihazlar ile çalışıyordu. Geçtiğimiz günlerde bir geliştiricisi Android Wear’ı iOS ile çalıştırmayı başarmış ve bunun için gerekli olan uygulamanın yakında yayınlanacağı duyurmuştu.
Beklenen uygulama bugün Google Play’de yayınlandı. Android wear for iOS/iPhone ismindeki uygulama ile Android Wear sürümüne sahip akıllısaatleri iPhone ile kullanabiliyorsunuz. Bu haberimizde Android Wear’ı nasıl iPhone’a bağlayacağınızı anlatıyoruz.
Aşağıdaki işlemleri uyguladıktan sonra iPhone’a gelen mesajçağrı veuygulama bildirimlerini Android Wear’da görüntüleyebileceksiniz.
1. Adım: Android Wear for iOS/iPhone uygulamasını buradan akıllısaatinize indirin.
2. Adım: App Store’dan “Light Blue” isimli uygulamayı iPhone’unuza indirin. Light Blue uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
3. Adım: Light Blue uygulamasını ve Bluetooth’u açın. Uygulamanın sağ üst bölümünde bulunan “+” bölümüne tıklayın. Karşınıza çıkan ekrandan “Blank” seçeneğini seçin ve “save” butonuna tıklayın.
4. Adım: Android Wear’a sahip akıllı saatinizden “Android Wear for iOS/iPhone” uygulamasını açın.
5. Adım: Light Blue uygulamasında oluşturduğunuz “Blank” seçeneğine tıklayın ve aktif edin.
6. Adım: Eğer işlemleri doğru uyguladıysanız Android Wear’da işlemin onaylandığına dair uyarı çıkacak. İşlem onaylandıktan sonra AndroidWear’da tuş kilidi yapın.
7. Adım: Android Wear’ın ana ekran kilidini yukarı doğru kaydırarak açın. Bu işlemi yaparken etkinlik bölümünden kaydırma yapmamanız gerekiyor.


Alıntıdır.

Video:

0 yorum :